Бездротова миша на основі Wi-Fi Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 09:39 · Розділ: Нові технології

Незабаром розпочнеться продаж комп'ютерного маніпулятора Wi-Fi Mobile Mouse від компанії HP. За офіційними даними, це перша в індустрії комп'ютерна миша, яка працює на основі інтерфейсу Wi-Fi (технології Link-5).

Новостворений пристрій по-справжньому мобільний - він працює за відсутності обов'язкового (як правило) в таких випадках приймача сигналу - мишка підключається безпосередньо до ПК та ноутбуків, без будь-яких міні-посередників. Радіус дії пристрою становить 10 м, а працювати на одному комплекті батарей типу АА він зможе протягом 9 місяців.

У продаж надійшла безпровідникова мишка
У продаж надійшла безпровідникова мишка

На додачу до своєї “мобільності” Wi-Fi Mobile Mouse від HP оснащена п'ятьма програмованими кнопками і чотирьохпозиційним колесом. Маніпулятор використовує лазерну систему позиціонування, а частота опитування датчика становить 1600 відліків на дюйм (CPI).

За офіційними даними, інноваційна миша надійде в продаж у США вже в червні цього року, а коштуватиме вона близько $ 50. Однак в країнах Європи вартість пристрою, скоріше за все, буде вищою.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.