Facebook залучив "спеціалістів" для чорного піару Google Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 09:10 · Розділ: Нові технології

Нещодавно стало відомо, що соціальна мережа Facebook заплатила кругленьку суму представникам фірми зі зв'язків з громадськістю за публікацію в найпопулярніших американських ЗМІ критичних статей про компанію Google.

За словами журналіста The Guardian Джоша Холлідея, Burson-Marsteller, одна з найбільших піар-компаній у цілому світі, спробувала вмовити USA Today, Washington Post та низку інших авторитетних американських компаній опублікувати викривальні статті, присвячені політиці конфіденційності Google.

Разом з тим, за словами Пола Кордаско, представника Burson-Marsteller, така домовленість "виходила за рамки стандартних процедур роботи" та повністю суперечила політиці компанії. Кордаско також підтвердив, що "замовлення" було зняте та що з цього моменту Burson-Marsteller більше не співпрацює з соціальною мережею. Однак представники Facebook відмовилися надати будь-які коментарі.

А минулого тижня два журналісти - колишній кореспондент CNBC Джим Голдмен та Джон Меркуріо, колишній політичний репортер, запропонували для публікації статті проти Google від імені свого нового роботодавця - компанії Burson-Marsteller.

Спеціалісти Facebook виступають проти Google
Спеціалісти Facebook виступають проти Google

Так, декілька днів тому Голдмен та Меркуріо звернулися в USA Today та в інші видання з пропозицією розмістити на їхніх сторінках статті, які б містили побоювання з приводу політики конфіденційності Google Social Circle - соціальної мережі, основою якої є Gmail.

За словами журналістів, вже саме функціонування Social Circle передбачає збір особистих даних та створення персональних досьє на мільйони користувачів, а це суперечить угоді компанії Google з FTC - Федеральною торговою комісією.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.