Активні дівчатка стають щасливими Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 08:55 · Розділ: Наука

Нещодавно група австралійських вчених встановила, що фізична активність у ранньому дитинстві захищає від частих психічних розладів і затяжної депресії у майбутньому. Особливо це стосується представниць прекрасної статі.

Так, в процесі проведення відповідного експерименту, співробітники університету Дікіна спостерігали за учасниками дослідження, які самостійно оцінювали рівень своєї фізичної активності на різних етапах життя. Потім піддослідні розповідали, як часто їх долають напади депресії та пригніченість. В експерименті взяло участь 2512 осіб.

В результаті з'ясувалося, що ті особи, які в дитинстві вели неправильний спосіб життя, на тридцять п'ять відсотків частіше ставали жертвами депресій та перепадів настрою.

Дівчатка, які в ранньому дитинстві вели активний спосіб життя, виростаючи стають щасливими
Дівчатка, які в ранньому дитинстві вели активний спосіб життя, виростаючи стають щасливими

За словами доктора Джака, одного з авторів дослідження, мозок дитини розвивається дуже швидко, саме тому відповідні фізичні навантаження в цей період сприяють виробленню білків, які у свою чергу допомагають впоратися зі стресовими ситуаціями, забезпечуючи емоційну рівновагу в дорослому віці. Натомість нестача фізичних навантажень у дитинстві призводить до протилежних наслідків.

Джерело: http://hot-info.ru/


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.