На YouTube з'явився платний прокат фільмів Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 08:33 · Розділ: Нові технології

Як зазначається в офіційному блозі компанії, відтепер користувачі сплачуватимуть певні кошти за перегляд фільмів на сайті. Так, нещодавно відеосервіс YouTube відкрив платний онлайн-прокат фільмів. Найбільшими партнерами сервісу стали компанії Sony Pictures, Universal і Warner Brothers: вони надали для перегляду близько трьох тисяч картин.

Вартість перегляду одного фільму становить чотири долари для новинок та три долари для решти фільмів.

YouTube Movies - платний прокат фільмів (фото з сайту news.bigmir.net)
YouTube Movies - платний прокат фільмів (фото з сайту news.bigmir.net)

“Купівля” фільму виглядатиме наступним чином: після оплати прокату фільму в користувачів, згідно з умовами сервісу, є 30 днів для того, щоб розпочати його перегляд. Після початку перегляду доступ до того чи іншого фільму буде закрито по завершенню однієї доби. Окрім великих кінокомпаній на YouTube Movies можна буде відшукати картини Lionsgate Films, Starz, The Weinstein Company and Magnolia Pictures.

На сьогоднішній день сервіс платного прокату кінофільмів працює лише у США. А для користувачів усіх інших країн YouTube Movies доступний таким, яким він відкрився у серпні 2010 року - як розділ YouTube з безкоштовними фільмами, в більшості класикою світового кінематографу.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.