Комп'ютерні ігри допоможуть у боротьбі з сомалійськими піратами Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 08:13 · Розділ: Суспільство

Як відомо, сомалійські пірати, які є однією з найбільших проблем сучасного людства, з роками набувають дедалі бідьшого досвіду та стають все хитрішими. Отож американським військовим, які вже давно вичерпали власні ідеї боротьби з піратством, довелося звернутися за допомогою до звичайних людей. І, як виявилося, найкращим джерелом нових стратегічних ідей та нестандартних прийомів вони вважають об'ємну стратегічну гру, які налічує чимало користувачів.

Створена гра під назвою Massive Multiple Online WarGame Leveraging the Internet, скорочено MMOWGLI, має на меті "заохочення пошуку нестандартних дій та рішень у боротьбі з сучасними піратами". Гравцям пропонується виступити у ролі офіцерів військово-морського флоту або ж членів екіпажу комерційних морських суден.

Сомалійські пірати стають дедалі вишуканішими у своїх методах (фото взято з сайту tsn.ua)
Сомалійські пірати стають дедалі вишуканішими у своїх методах (фото взято з сайту tsn.ua)

Кожен гравець повинен боротися з піратами усіма доступними засобами в ситуаціях, максимально наближених до реальних піратським інцидентів. Залежно від обраної ролі гравець виконуватиме місії по захисту морських шляхів, наступу на морські судна піратів та керуватиме місіями з порятунку заручників. Гравець не обов'язково повинен виконувати роль "хорошого хлопця": кожен бажаючий може стати піратом.

Для аналізу дій гравців представники ВМФ США сформували команду, до складу якої увійшло близько 1000 військовослужбовців та окремі цивільні особи.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.