У США дозволять автомобілі на автопілотах Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 08:06 · Розділ: Авто-мото

Стало відомо, що компанія Google всіляко сприяє прийняттю закону, який дозволить використання автомобілів з автопілотом на дорогах загального користування. За даними The New York Times, спершу такого дозволу планують домогтися на території штату Невада, який характеризується найбільш ліберальними законами у США. З цією метою Google звернулася за допомогою до відомого фахівця з лобіювання Девіда Голдуотера.

Передбачається, що перші автопілоти встановлять на громадському транспорті
Передбачається, що перші автопілоти встановлять на громадському транспорті

За його словами, робомобілі мають цілий спектр переваг у порівнянні з традиційними авто: “штучний інтелект” допоможе розрахувати найекономічніший режим руху, що в свою чергу дозволить витрачати набагато менше палива, сприятиме уникненню аварій та забезпечуватиме мобільність тим категоріям людей, які не можуть самостійно керувати автомобілем (діти, інваліди тощо). За словами фахівців автопілот слід встановлювати найперше на таксі та інших видах громадського транспорту. Терміни реалізації проекту поки що невідомі, оскільки сам робомобіль Google проходить тестування.

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.