У Києві відкрився Міжнародний автосалон SIA`2009 Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.05.2009 14:05 · Розділ: Цікаві факти

В Києві на території Міжнародного виставкового центру відкрився 17-ий Київський Міжнародний автосалон SIA`2009. У цьому році він об'єднаний з автосалоном вантажних і комерційних автомобілів TIR`2009.

За інформацією організаторів автосалону, у SIA-TIR`2009 візьмуть участь понад 400 учасників, майже половина з них - іноземні компанії з Австрії, Білорусі, Голландії, Італії, Китаю, Литви, Південної Кореї, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Чехії, Японії. Загальна площа автосалону складає 28 тисяч квадратних метрів.

У цьому році дійство відбудеться під гаслом "Виставка актуальних пропозицій автомобільного ринку". На ній буде представлено легкові та ексклюзивні авто, вантажівки, комерційна автотехніка, пропозиції щодо сервісу, автозвуку, тюнінгу тощо.

За словами генерального директора компанії "АвтоЕкспо", Олександра Гаращенка, відкриття різних автосалонів, SIA`2009 і TIR'2009 проводиться одночасно у зв'язку з кризовою ситуацією.

Загалом автосалон SIA-TIR`2009 продемонструє експозиції таких автомобільних брендів як Citroen, Dacia, Geely, Groz, Hyundai, Peugeot, Lorinser, Renault, SsangYong, Subaru, Scania, Ford, Iveco, Isuzu, ГАЗ, КрАЗ, КамАЗ, Богдан, БАЗ, Hyundai Truck та інші.

Автосалон буде відкрито як для преси, так і для фахівців. 28-31 травня - дні масового відвідування.

Організаторами SIA-TIR`2009 виступили Асоціація українських автовиробників "Укравтопром" та Українська виставкова компанія "АвтоЕкспо" за участю Міністерства транспорту і зв'язку та Міністерства промислової політики України.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу