Украинцы все больше хотят жить в деревянных домах Автор: kseniya_www · Опубліковано: 12.05.2011 19:40 · Розділ: Життя

Сегодня на рынок строительства деревянных коттеджей ворвались российские строители, что очень положительно отобразилось на ценах.

В этом году строители заметили увеличение спроса на деревянные дома. Это оптимальное решение, которое сочетает в себе готовый архитектурный проект, скорость его строительства и умеренную цену.

Операторы заметили, что наибольший спрос в Украине имеют дома из оцилиндрованной колоды или профильного бруса. Данные дома складывают 45% рынка всех построенных деревянных зданий в 2009 году.

В 2010 году рынок домов из дерева увеличился на 15%. Такой же прирост прогнозируется и на 2011 год.

Кстати, объем рынка строительства деревянных коттеджей составляет 120 млн.дол. Это на 20 млн больше чем в 2009 году.

Отметим, что с приходом российских лесозаготовителей на рынок Украины ожидается уменьшение стоимости зданий на 30-40%. Трудно сказать, или все украинцы готовы проживать в деревянных домах, однако вопрос финансовой части приобретения здания может решиться легко, что немаловажно для малообеспеченного населения.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.