Google Chrome став вразливим до вірусів Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2011 11:50 · Розділ: Нові технології

За даними порталу Security Lab, нещодавно хакерам вдалося знайти огріхи у захисті браузера Google Chrome: браузер, який протягом двох років визнавали найбільш захищеним (за результатами конференції pwn2own), захист якого не зміг подолати жоден хакер, виявився нестійким до вірусів. Невразливість програми забезпечувалася особливостями роботи механізму Sandbox, однак час та зусилля зацікавлених людей зробили своє: захист вдалося подолати.

Хакери зламали захист Google Chrome (фото з сайту netzor.org)
Хакери зламали захист Google Chrome (фото з сайту netzor.org)

Як відомо, класичним та найпростішим прикладом злому браузера є запуск зовнішніх програм - саме такий запуск продемонстрували учасники команди VUPEN, яким вдалося “перемогти” Sandbox запуском калькулятора. А це означає, що з такою ж легкістю на комп'ютері можна запустити і будь-яке шкідливе програмне забезпечення. Однак додаток був зламаний зі спортивного інтересу, тому уразливості браузера залишаються в таємниці, тоді як детальні відомості про недоробки скоріше за все надійдуть до компанії Google для негайного усунення усіх неточностей. За словами представників VUPEN, злом дався їм нелегко. Та й часу пішло чимало. Спершу потрібно було створити спеціальний код, який виявився одним із найскладніших, з якими коли-небудь мали справу фахівці. Разом з тим, співробітники Vupen працювали з останньою на даний час стабільною версією Chrome 11. Для злому їм знадобився комп'ютер на базі ОС Windows 7 з пакетом додатків Service Pack 1. За словами представників Vupen, інформація про уразливості не публікуватиметься, водночас відомостями про недоліки системи з представниками Google ділитися ніхто не буде. Натомість інформацію про уразливості зможуть отримати клієнти компанії.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.