Вікна автомобілів стануть рекламними щитами Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2011 13:12 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно Уолл Міро з Пекінського педагогічного університету в Китаї винайшов спосіб перетворити автомобільне скло на рекламні щити, які можуть використовуватися для відображення динамічної реклами та повідомлень громадської безпеки.

Міро створив спеціальні полімерні плівки, які кріпляться до скла у вигляді своєрідного екрану, здатного передавати зображення, проектовані всередині транспортного засобу, передаючи їх назовні завдяки використанню мікроскопічних дзеркальних елементів. За допомогою тонких вертикальних смуг прозорої плівки, розташованими між цими структурами, водій зможе бачити крізь скло без будь-яких ускладнень.

Зазначається, що рекламодавці можуть використовувати GPS для трансляції оголошень відповідно до часу доби в районах, де знаходиться авто. "Адже немає ніякого сенсу в рекламі шикарних сніданків тоді, коли люди мають обідати",- стверджує Міро.

Прототип цього пристрою, здатного видавати 2D-зображення, буде представлений на конференції Society for Information Display в Лос-Анджелесі вже наприкінці цього місяця. За словами винахідника, за допомогою використання спеціальних дзеркальних смуг можна без окулярів відтворювати 3D-зображення. Учений стверджує, що в недалекому майбутньому 3D-кінотеатри почнуть використовувати власне цей підхід.

Така ідея, безумовно, цікава, однак її втілення може відвернути увагу водіїв від дороги, підкреслює Пол Грін з університету транспортних досліджень Мічиганського інституту в Анн-Арбор. І хоча водії звикли бачити рекламу, динамічне відображення може спричинити серйозні наслідки.

Водночас вчений стурбований тим, що люди не зможуть бачити через вікно транспортного засобу з такою системою, що перешкодить водіям спілкуватися мовою жестів на перехрестях. А, як відомо, саме з цієї причини в окремих штатах США вийшла заборона на встановлення тонованого скла в автомобілях. Та разом з тим дисплей Міро може знадобитися для відображення суспільних інформаційних повідомлень, таких як зміна швидкості або попередження про наближення небезпеки.

Динамічна реклама може зашкодити безпеці на дорогах
Динамічна реклама може зашкодити безпеці на дорогах

За словами Міро,о 3D-дисплей може стати ідеальним методом передачі водіями термінових повідомлень. Минулого року представники влади в Канаді експериментували з 3D-зображенням на поверхні дороги, показуючи дитину, яка грається м'ячем, щоб перевірити, чи пригальмовуватимуть водії.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.