"Ми любимо повій": жінки проти нахабних поліцейських Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2011 10:49 · Розділ: Події у світі

Цими днями близько 2 тисяч молодих жінок пройшли по вулицях Бостона, скандуючи гасла "Ми любимо повій" та розмахуючи плакатами з написами "Ісус любить повій".

Таким способом мешканки Бостона внесли свою лепту в міжнародний рух під назвою "Марші повій". Як відомо, серія акцій протесту була викликана необережним зауваженням офіцера поліції Торонто Майкла Сангінетті. Він у січні цього року, виступаючи в університеті Йорка, заявив, що "багато жінок могли б уникнути згвалтування, якщо б не одягалися так, як повії".

І незважаючи на те, що майже одразу після цього скандального вислову Сангінетті публічно вибачився, така незаслужена образа викликала хвилю протестів не лише в Канаді, але й за її межами.

У Бостоні відбувся Марш повій
У Бостоні відбувся Марш повій

Отож починаючи з квітня заповзятливі мешканки Торонто, обурені тим, що суспільство забороняє їм проявляти свою сексуальність, вийшли на "Марш повій".

Передбачається, що 15 травня в цій акції візьмуть участь мешканки Ванкуверу, 29-го - Монреаля, а в червні до активісток приєднається Калгарі, у вересні - Галіфакс. Планується також, що марші відбудуться у Нідерландах, Австралії, Новій Зеландії та Великобританії.

Так, завдяки використанню соціальної мережі Facebook понад 700 мешканок Британії домовилися про проведення аналогічних акцій протесту в Лондоні та Бірмінгемі. Відомо також, що понад тридцять "маршів повій" пройдуть найближчим часом у США.

Більшість учасниць маршів одягнені скромно: в джинси та майки, однак є й дівчата у значно відвертішому вбранні.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу