Вся правда про Coca-Cola Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2011 10:37 · Розділ: Цікаві факти

Чи знаєте Ви, що улюблений напій багатьох - Кока Колу винайшов зовсім не кондитер, а фармацевт. І це було не що інше, як мікстура від кашлю. Детальніше про це йдеться у книзі американської дослідниці Шарлотта Джонс “Помилки, на яких заробили”.

А все було так: ще 8 травня 1886 лікар-фармацевт Джон Пембертон, родом з Атланти, Джорджія, працював над створенням супер-засобу. Мікстура, за словами фахівця, повинна бути смачною. Вона також повинна допомагати при втомі та нервових розладах і на додачу рятувати від зубного болю. В процесі проведення відповідних експериментів, Пембертон використовував три частини витяжки з листя коки (яка мала як знеболюючу, так і заспокійливу дію) та одну частину африканських горіхів кола (у якості тоніка).

Спробувавши мікстуру на собі, Пембертон вирішив, що задум вдався. На радощах його бухгалтер Френк Робінсон вигадав просту й яскраву назву “Coca-Cola”. Пембертон одразу ж запатентував свій сироп як ліки, які, однак, себе не окупили. По-справжньому ж з'явитися на світ Кока-колі допоміг випадок: одного разу неуважний аптекар розвів сироп не звичайною водою, а шипучкою. І відтоді популярність напою почала стрімко зростати: у 1892 році рецептуру викупив бізнесмен Кендлер, який заснував компанію “The Coca-Cola Company”, яка існує й донині.

А ось декілька міфів, популярних сьогодні:

МІФ 1. Напій до цього часу містить кокаїн! На початку становлення популярності кока-коли, її творець Пембертон зовсім не приховував, що напій багатий кокаїном, який на той час не вважався небезпечним та широко використовувався фармацевтами для створення різних ліків чи барменами для підняття тонусу. Однак на початку 1900-х років виявилося, що кокаїн шкідливий. Тоді у кока-колу перестали додавати свіжі листя коки, використовуючи виключно екстракти, позбавлені кокаїну.

Однак у складі натуральних ароматизаторів дійсно міститься витяжка з листя коки - як і в оригінальному рецепті. Та, за словами експертів, якщо б напій містив кокаїн, то коштував би тоді значно дорожче.

МІФ № 2. Рецепт знає всього лише сім осіб на планеті.

Цей міф стійко підтримується вже протягом тривалого часу. Стверджується, нібито існує золота рецептура, яка зберігається за сімома замками в семи сейфах. І лише сім осіб на Землі знають код до цих сейфів. І відкрити їх можна, лише зібравшись разом. Така собі таємниця за сімома печатками.

Найперша Кока-кола і справді містила кокаїн (фото взято з сайту www.memoclic.com)
Найперша Кока-кола і справді містила кокаїн (фото взято з сайту www.memoclic.com)

Однак, за твердженням спеціалістів, оригінальна рецептура і справді зберігається в банку Атланти. Однак те, що відома вона лише кільком людям - відверта брехня. Так, компанія має шість заводів, які займаються виробництвом оригінальних концентратів з натуральних ароматизаторів. Того інгредієнта, який і дає смак, колір, запах кока-коли. Отож цей рецепт відомий щонайменше кільком десяткам технологів. І хоча в Інтернеті з'являються “рецепти кока-коли”, справа тут не лише в пропорціях тих чи інших інгредієнтів. Важлива і послідовність їхнього змішування, спосіб витримки. А це й справді таємниця компанії.

МІФ № 3. Цукру в кока-колі більше, ніж іншій газованій воді.

За даними фахівців, кока-кола містить навіть занадто багато цукру: десь шість ложечок на стакан. А це - максимальна доза цукру для дорослої людини на день.

Експерти заперечують цей факт. Людина здатна сприймати продукт як солодкий, якщо він містить понад 10 відсотків сахарози, фруктози чи якихось інших солодких речовин. У кока-колі ж вміст цукру нижчий, ніж 10 відсотків. Значно більше цукру у соках. А в напої “лайт” цукру взагалі немає.

МІФ № 4. Цей напій розчиняє іржу, накип, зубну емаль та навіть капрон. Напевне, всім добре відомий цей міф.

Так, напій і справді містить ортофосфорну кислоту (Е338), яка використовується у виробництві добрив і тканин. Вона руйнує зуби та вимиває з кісток кальцій. У даному контексті учні однієї з російських шкіл на шість днів помістили в різні склянки з кока-колою капронові гольфи, іржаву монетку, лезо, замащене фарбою та шкаралупу курячого яйця, яка, як відомо, за складом нагадує зубну емаль. В результаті проведеного експерименту з'ясувалося, що капрон кола все-таки не розчиняє. А ось фарба та іржа після шести днів зникли і монетка з лезом заблищали, як новенькі. А на 12-й день експерименту поверхня яєчної шкаралупи потемніла, на ній почали з’являтися нерівності та шорсткості, а на 18-й день - навіть отвори з нерівними краями.

МІФ № 5. Компанія купила Санта-Клауса! Прийнято вважати, що приблизно на початку 30-х років минулого століття піарники кока-коли переодягли Святого Ніколаса з зеленого кафтанчика в червоно-білий, зробивши його різдвяним обличчям кока-коли.

Насправді ж компанія Санта-Клауса не купила, а винайшла. Адже до того часу новорічний чарівник приходив до американців у вигляді не надто привітного ельфа-гнома, одягненого в зелений кафтанчик та панчішки.

І на завершення додамо, що кока-колу виготовляють в 200 країнах світу, а п'ють - в цілому світі. За даними ентузіастів, виробленої протягом століття Кока-коли вистачило б для обертання землі 4334 рази.

Джерело: http://kp.ru/daily


Інші новини розділу