У Нідерландах відбулося нагородження призерів World Press Photo Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2011 10:33 · Розділ: Події у світі

Декілька днів тому в Нідерландах завершилося нагородження призерів найбільшої та найпрестижнішої премії фотографів під назвою World Press Photo (WPP) за 2010 рік.

Конкурс цього року відбувався вже в 54-те. Перемога в номінації “найкраща фотографія року” дісталася південноафриканському фотографу Джоді Байберу. На фото зображена молода дівчина (їй виповнилося всього 18), якій батьки її чоловіка відрізали ніс та вуха за те, що вона втекла з дому. За даними окремих джерел, причиною цієї втечі було побоюювання побоїв чоловіка.

World Press Photo: найкращі кадри з усього світу
World Press Photo: найкращі кадри з усього світу

А в номінації “Краще фото з гарячої точки” переміг гаїтянський фотограф Даніель Морель. Він створив серію знімків землетрусу на Гаїті в січні 2010 року. Як відомо, жертв цього землетрусу за офіційними даними налічувалося близько 230 тисяч осіб.

Першість у номінації “Люди в новинах” здобув австралійський фотограф Деніел Береулак, автор репортажу, присвяченому повеням у Пакистані, а в номінації “Природа” переміг американський фотограф Бенджамін Лоуї - йому вдалося сфотографувати гігантську нафтову пляму в Мексиканській затоці, яка з'явився після аварії на буровій платформі компанії BP у квітні минулого року.

Цього року у конкурсі взяло участь 6 000 авторів та більше 100 тисяч знімків. Однак лауреатами World Press Photo судилося стати лише 56 фотографам з 23 країн світу.

Нагадаємо, що конкурс фотографів World Press Photo проводиться у Нідерландах з 1955 року.

Джерело: http://www.km.ru/


Інші новини розділу