Google стала найшанованішою компанією світу Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2011 10:52 · Розділ: Нові технології

За результатами опитування, проведеного аналітичним агентством Harris Interactive, перше місце в щорічному рейтингу найреспектабельніших компаній США цього року дісталося компанії Google. У порівнянні з минулорічним рейтингом, Apple наблизилася до лідерів, тоді як Microsoft, за результатами опитування, американці почали поважати менше.

Так, цими днями Harris Interactive опублікувало щорічний рейтинг 60 найшанованіших компаній США. В опитуванні взяло участь більше 30 тис. осіб, яким запропонували оцінити компанії за 20 критеріями, згрупованими у шість основних категорій: соціальна відповідальність, емоційна привабливість, фінансові показники, оцінка продуктів та сервісів, лідерство на ринку, робоче середовище.

До речі, індустрії високих технологій виявилися безумовними лідерами за кількістю компаній, представлених у першій десятці рейтингу. Так, перше місце в списку зайняла Google. Окрім неї, до десяти найшанованіших компаній США увійшли “колеги по ринку” компанія Apple (5 місце), Intel (6 сходинка рейтингу) і Amazon.com (8 позиція.

До речі, перші місця у даному рейтингу належать Google вже четвертий рік поспіль: у 2007 р. вона була на першому місці, а в 2008 та 2009 рр. їй дісталися 2-а та 3-я позиція відповідно. Протягом останніх кількох років популярнішою в даному аспекті стала Apple - у 2007 р. вона була лише на 19-му місці списку, в 2008 р. - на 14-му, і в 2009 р. - на 12-му. Вперше до списку потрапила соціальна мережа Facebook - їй дісталося 31-е місце.

Google вже декілька років поспіль займає призові місця у даному рейтингу
Google вже декілька років поспіль займає призові місця у даному рейтингу

Натомість компанія Microsoft вибула з десятки найшанованіших компаній США - цього року вона стала 16-ою. Два роки поспіль вона була на 7-му місці, піднявшись з 10-ї позиції у 2007 р. Втім, за словами аналітиків Harris Interactive, Microsoft замикає 16 компаній списку, репутацію яких оцінюють на “відмінно”.

За підсумками опитування, найменше в американському суспільстві довіряють банкам, страховим і нафтовим компаніям. Останні місця рейтингу належать Bank of America, Citigroup, Chrysler, Goldman Sachs, BP і AIG.

До речі, порівняно недавно Google за підсумками опитування, в якому взяли участь 130 тис. студентів, що навчаються в сфері бізнесу або ІТ, стала найпривабливішим роботодавцем у США. Це звання належить компанії вже другий рік поспіль. Microsoft, за підсумками того ж таки дослідження, опинилася на сьомій сходинці.

Окрім того, цього року, за оцінками Brande Finance, Google визнано найдорожчим світовим брендом з показником вартості $ 44,3 млрд. Microsoft у цьому списку - на 2-ому місці з показником $ 42,8 млрд, а Apple дісталося 8-е місце з результатом $ 29,5 млрд.

Джерело: http://telecom.cnews.r


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.