Відтепер можна буде подорожувати разом із власним помешканням Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2011 10:25 · Розділ: Нові технології

Напевне, кожному з нас хоча б раз у житті доводилося відчувати тугу за рідною домівкою. Особливо важко тим, кому по роботі частенько доводиться їздити у відрядження. Однак нещодавно вчені знайшли рішення цієї проблеми: вони створили концепт Living Roof capsule - своєрідного мобільного помешкання.

Living Roof capsule - легкий житловий блок, довжина якого становить майже 10 метрів. Цей блок призначений для встановлення на плоских дахах будівель, яких вдосталь у будь-якому місті. Блок оснащений сонячними батареями, розташованими на поверхні Living Roof, та вітрогенератором, які забезпечують цей будинок достатньою кількістю енергії. Спеціально встановлена система збору дощової води та конденсату постачатиме мешканцям питну та господарську воду. Таким чином, розроблений будинок майже зовсім не залежить від будь-яких зовнішніх систем постачання. Така незалежність від місця розташування забезпечує зручність процесу перенесення будівлі: для цього достатньо лише викликати транспортників, які надаватимуть необхідні послуги.

Капсулу можна встановити на плоскій поверхні дахів будь-яких будинків, яких так багато у кожному місті
Капсулу можна встановити на плоскій поверхні дахів будь-яких будинків, яких так багато у кожному місті

Внутрішнє оформлення Living Roof capsule передбачає безліч прийомів для максималізації життєвого внутрішнього простору. Так, приміром, внутрішня частина модуля може легко перетворюватися в стіл, ліжко, чи, якщо є така необхідність, і зовсім зникнути, звільняючи місце для виконання фізичних вправ.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.