Facebook платитиме за перегляд реклами Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2011 10:12 · Розділ: Цікаві факти

Відтепер кожен користувач соціальної мережі Facebook зможе заробити на рекламі. Чи, скоріше, на її перегляді. Так, стало відомо, що одразу декілька рекламних агентств оголосили про вступ до програми монетизації, яка дозволить користувачам заробляти внутрішню валюту Facebook. Платитимуть за перегляд реклами.

Партнерами соціальної мережі, за даними, опублікованими в блозі Inside Facebook, стали SocialVibe та TrialPay іSharethrough. З рекламою можна ознайомитися у форматі відеороликів, за кожен перегляд якого можна заробити один “кредит”, грошова вартість якого становить 10 центів США. Отримані “кошти” зараховуватимуться на віртуальний рахунок користувача. Однак на сьогоднішній день переважаюча більшість розробників додатків для соцмережі, які використовують платіжну систему Facebook Credits, не вступили до нової програми.

Facebook платитиме за перегляд реклами спеціальними кредитами
Facebook платитиме за перегляд реклами спеціальними кредитами

В межах соцмережі Facebook віртуальна валюта поступово накопичується. Згодом її можна буде витратити на придбання віртуальних товарів в іграх та додатках, чи, приміром, на прокат кінофільмів. За даними інформаційного порталу All Things Digital, компанія Zynga, яку вважають одним із найбільших партнерів Facebook, а також такі знамениті компанії, як CrowdStar та Digital Chocolate, вже заявили про намір взяти участь у цій програмі.

Джерело: empit.ru


Інші новини розділу