Нове покоління iPad отримає 3D екрани Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2011 10:29 · Розділ: Нові технології

Цими днями у ЗМІ з’явилася відомості про те, що наступне покоління планшета iPad супроводжуватиметься технологією 3D. Ця інформація одразу ж отримала підтвердження з двох різних джерел: з уст представника однієї з голлівудських студій та співробітника компанії Foxconn.

За словами співробітниці найбільшої американської кіностудії, третє покоління iPad обов’язково отримає 3D-екран. Вона підкреслює, що на сьогоднішній день всі без винятку провідні голлівудські студії з усіх сил намагаються підготувати максимальну кількість 3D-контенту для використання в процесі демонстрації нового продукту.

Новий іPad оснастять 3d технологією
Новий іPad оснастять 3d технологією

Плани представників Apple стосовно розвитку тривимірних технологій підтвердили фахівці китайської компанії Foxconn, яка займається виробництвом всіх планшетів iPad та виготовленням безлічі інших мобільних пристроїв Apple. Китайські спеціалісти стверджують, що компанія і справдіпланує інтегрувати в свої пристрої 3D-технологію, яка, як відомо, передбачає використання спеціальних окулярів.

Джерело: http://www.maccentre.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.