Жінки розучилися готувати Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2011 09:55 · Розділ: Суспільство

Результати нового опитування, проведеного нещодавно британськими вченими, наводять жах на більшість чоловіків: виявилося, що переважна більшість мешканок країни зовсім не вміють готувати. І що найстрашніше, це стосується не лише складних страв, але й найпростіших речей.

В процесі дослідження спеціалісти встановили, що середньостатистична британська жінка насилу приготує максимум сім страв. В експерименті взяли участь 2000 представниць прекрасної статі. Понад половину учасниць анкетування заявили, що їхні чоловіки готують набагато краще, ніж вони самі. А кожна десята дівчина регулярно звертається за допомогою до подруг чи родичів, або в крайньому випадку - до кулінарної книги.

Кожна двадцята учасниця опитування годує членів своєї сім'ї готовими сніданками, які потребують лише розігрівання. В середньому одна з шести жінок самостійно не спече торта, а десь близько 30% опитаних і поняття не мають, як готується безе. Кожна десята учасниця експерименту ні разу в житті не готувала гуляш, а кожна двадцята і знати не знає, як зварити яйце. Разом з цим, більше половини опитаних зізналися, що їхні матері з легкістю впоралися б з усіма завданнями.

Заняті жінки надають перевагу готовим сніданкам
Заняті жінки надають перевагу готовим сніданкам

За словами керівника дослідження, Рупа Гулаті, більшість учасниць анкетування пояснюють відсутність навичок приготування їжі банальною нестачею часу. Занадто насичений графік втомлює жінок, які втомилися шукати баланс між роботою і домом. Робота відбирає у них не лише час, але й бажання щось готувати. Фахівець стверджує, що жінки вважають за краще харчуватися напівфабрикатами або ж готовими до вживання продуктами, ніж займатися їхнім приготуванням самостійно. І лише 2% дівчат зуміли самостійно освоїти кулінарне мистецтво.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.