Ін'єкції ботулотоксину роблять жінок байдужими Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2011 09:44 · Розділ: Краса і здоров'я

В результаті дослідження, проведеного нещодавно вченими Колумбійського університету, виявилося, що тимчасова нездатність спонтанно посміхнутися “до вух” або ж розреготатися до сліз, викликана ін'єкціями ботулотоксину, значно знижує інтенсивність відчуття радості чи щастя. Адже нещодавно виявилося, що обмежені мімічні можливості впливають на здатність розуміти емоції та почуття інших людей.

Такого висновку в процесі проведення відповідних досліджень дійшли вчені Південної Каліфорнії. За словами керівника дослідження Девіда Ніла, жінка, позбавлена можливості фізично (тобто в даному випадку за допомогою міміки) висловити ту чи іншу емоцію, втрачає здатність вгадати її, цю емоцію, на обличчі іншої людини. За словами фахівця, обмеження м'язових сигналів, які йдуть від обличчя до головного мозку призводить до зниження здатності не лише відчувати повною мірою емоцію, але розуміти її на обличчі оточуючих людей. І навпаки, чим активніша міміка, тим сприйнятливіша в емоційному плані людина.

Ботулотоксин тормозить жіночу міміку, а отже позбавляє і самого відчуття тих чи інших емоцій
Ботулотоксин тормозить жіночу міміку, а отже позбавляє і самого відчуття тих чи інших емоцій

Вчені стверджують, що психічні наслідки ін’єкцій ботулотоксину можна усунути шляхом використання спеціального гелю, призначеного для підсилення міміки. Він свого часу був створений для людей, у яких спостерігаються труднощі з розпізнаванням чужих емоцій у зв’язку з психічними особливостями.

Джерело: http://www.zdr.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.