П'єр Карден продає власний Дім моди Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2011 10:48 · Розділ: Події у світі

Нещодавно стало відомо, що знаменитий французький модельєр П'єр Карден вирішив продати власний Дім моди. І править він за нього немало - один мільярд євро.

“Я маю намір продати його зараз”, - розповідає талановитий модельєр, якому вже виповнилося 88. За словами П’єра, такий намір викликаний насамперед бажанням упевнитися, що “модний” карденівський бізнес переживе свого творця.

“Я розумію, що найближчим часом мене не стане, а бізнес повинен отримати своє продовження”, - підкреслив Карден.

За словами фахівців, Карден обрав вдалий час для продажу своєї справи. Так, у березні цього року французька компанія Louis Vuitton Moet Hennessy придбала відому італійську компанію Bulgari, яка займається виробництвом брендових ювелірних виробів, годинників та парфумів.

Дім моди Кардена продається за один мільйон євро (фото взято з сайту news.tochka.net)
Дім моди Кардена продається за один мільйон євро (фото взято з сайту news.tochka.net)

А минулого місяця французький виробник легендарних сумок Birkin холдинг Hermes вів переговори щодо продажу своєї частки в модному будинку Jean-Paul Gaultier.

П'єр Карден має намір продати власний дім моди за € 1 млрд або $ 1,46 млрд. Натомість банкіри оцінюють його бізнес в € 200 млн, але їхня оцінка попередня, оскільки на даний час аналітикам не вистачає необхідної для точних підрахунків фінансової інформації. Відомо лише, що декілька років тому Карден планував продати свій бізнес за € 500 млн, однак тоді не знайшлося покупців. А цього разу модельєр налаштований ще серйозніше.

На сьогоднішній день спритний модельєр вже встиг провести переговори з британськими, китайськими та американськими інвесторами. Водночас у Кардена є одна умова, яка повинна бути врахована при укладанні угоди, - він обов’язково повинен залишитися в компанії.

“Я хочу залишитися на посаді креативного директора”, - підтверджує модельєр. “Це насамперед в інтересах бренду”

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу