В честь смерті бен Ладена американець зістриг бороду, яку відпускав протягом 10 років Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2011 10:16 · Розділ: Події у світі

Цими днями американець, мешканець штату Вашингтон, звільнився від обітниці, даної ним після теракту 11 вересня 2001 року. Саме тоді, майже десять років тому, одразу ж після руйнування веж-близнюків у Нью-Йорку вчитель пообіцяв собі, що не голитиметься до тих пір, поки Усаму бен Ладена, головного організатора акції, не вб’ють чи не впіймають.

А минулих вихідних, одразу ж після появи інформації про загибель "терориста номер один”, чоловік, якому вже виповнилося 50, узяв до рук ножиці та бритву. За десять років борода американця виросла на 38 сантиметрів. Сусіди зняли цей своєрідний “постриг” на відеокамеру.

Усаму бен Ладена вбито в ніч на 2 травня
Усаму бен Ладена вбито в ніч на 2 травня

Знаменитий та не менш жорстокий терорист Усама бен Ладен був ліквідований в ході операції, яка проводилася американським спецназом, в ніч з 1 на 2 травня 2011 року. Результати проведеного спеціалістами аналізу ДНК засвідчують особу вбитого терориста. Тіло бен Ладена викинули в море, щоб могила терориста не стала місцем паломництва.

Джерело: http://www.aif.ru/


Інші новини розділу