Ладан лікує рак Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.05.2009 11:06 · Розділ: Краса і здоров'я

Ладан можна використовувати як альтернативний засіб для лікування раку сечового міхура. До такого висновку прийшли вчені з Центру медико-санітарних дисциплін при Університеті Оклахоми (University of Oklahoma Health Sciences Centre), а також співробітники Медичного центру Оклахоми (Oklahoma City VA Medical Centre), США.

Лабораторні тести показали, що ладан здатний вбивати ракові клітки, не ушкоджуючи при цьому здорові. В ході експерименту дослідники обробили вирощені в лабораторії ракові клітини екстрактом ладану з Сомалі. Як з'ясувалося, речовина володіє антираковими властивостями: спочатку вона зупиняє ріст ракових клітин, а потім знищує їх.

На думку фахівців, ладан можна застосовувати як недорогий альтернативний засіб терапії для онкологічних хворих. Тільки у Великобританії рак сечового міхура діагностується щорічно у більш ніж 10 тис. пацієнтів. А минулого року було виявлено ще одну лікувальну властивість речовини, - вона може полегшувати симптоми артриту.

Ладан - це ароматична смола, яка видобувається з ладанного дерева (Boswellia carteri). На стовбурі роблять спеціальні надрізи, через які сік, схожий на молоко, витікає назовні. Три-чотири тижні він підсихає на стовбурах дерев, потім наступає час збирання урожаю. З одного дерева збирають до 400 грамів ладану. Він горить на вівтарях християн та індусів, а по п'ятницях ароматний дим викурює злих духів з мусульманського світу.

Відомо, що ладан, включає хімічні сполуки, властиві багатьом галюциногенам. Вони впливають на вироблення серотоніну, так званого "гормону щастя", і мають легкий седативний ефект.

Джерело: news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.