Mitsubishi створила навантажувач, якому не страшна радіація Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2011 08:59 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно японська компанія Mitsubishi Heavy Industries створила вилочний навантажувач. Здавалося б, що ж тут особливого? А основною відмінністю цього навантажувача від усіх інших є кабіна, повністю захищена від впливу радіації. За словами розробників, ця модель може використовуватися для прибирання завалів навколо АЕС Фукусіма. Найближчим часом розчищати територію навколо електростанції будуть два таких навантажувача.

Спеціальний навантажувач розробили й випустили всього лише за один місяць. Створений він на основі 15-тонного навантажувача, розробленого інженерами компанії раніше.

Новий навантажувач можна використовувати для прибирання території навколо АЕСФукусіма
Новий навантажувач можна використовувати для прибирання території навколо АЕСФукусіма

Кабіна навантажувача складається зі сталевих пластин завтовшки 100 мм та свинцевого скла товщиною 230 мм. Машину оснастять спеціальною системою подачі повітря, яка дозволить уникнути попадання радіоактивного повітря ззовні.

Довжина навантажувача складатиме 7,3 м, а ширина становитиме 2,5м, висота - 3,9 м. Модель важить близько 30 т та перевозитиме до 9 т вантажу. Машину випустять з різними пристосуваннями, в тім числі з вилами та ковшем.

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.