Прототип iPad 1994 року Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2011 10:57 · Розділ: Нові технології

Ще у 1994 році талановитий винахідник Роджер Фіддлер створив "електронну газету" - своєрідний прототип тонкого комп'ютера-моноблоку з вертикально орієнтованим кольоровим дисплеєм. Розміри цього пристрою дещо перевищували розміри стандартного офісного конверта. Пристрій призначався для відображення текстів, графіки, програвання музики та відео. До того ж його можна було взяти з собою всюди. Конструкція цього пристрою передбачала живлення від батарей, які можна перезаряджати. Водночас “електронна газета” підтримувала можливість "підключення до інформаційних джерел".

Створюючи свій прототип Фіддлер використав окремі деталі ноутбука Apple Macintosh Duo та 15-дюймовий монітор Radius Pivot.

Ще у 1994 році було створено електронну газету
Ще у 1994 році було створено електронну газету

Як відомо, Фіддлер свого часу працював у компанії Information Design Lab, яка займалася створенням інноваційних рішень для медіакомпанії Knight Ridder, яка до 2006 року вважалася найбільшим газетним видавництвом у США.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.