На Мальдівах збудують плавуче поле для гольфу Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2011 10:52 · Розділ: Події у світі

Незабаром на знаменитих Мальдівських островах з’явиться плавуче поле для гольфу. Воно матиме 18 лунок, з'єднаних між собою підводними тунелями. Проект розроблений спеціалістами провідних у цій галузі компаній - Waterstudio.NL, Troon Golf і Docklands. Попередня вартість проекту становить $ 500 млн.

Проект являє собою серію зі штучно створених плаваючих міні-острівців. На кожному з цих острівців розташовуватимуться дві-три лунки. З'єднуватимуться вони між собою за допомогою спеціально збудованих підводних тунелів, які в сукупності своїй сформують 18-лункове поле для гри у гольф. За словами розробників, цей проект ніяк не зашкодить навколишньому середовищу, адже він передбачає використання передових технологій сучасності, таких як, приміром, водяне охолодження, опріснення води та збір сонячної енергії, якої там більше, ніж достатньо.

Поле для гольфу на Мальдівах матиме 18 лунок
Поле для гольфу на Мальдівах матиме 18 лунок

Водне поле для гольфу розташовуватиметься неподалік міжнародного аеропорту Мале. Окрім того, тут планують створити розкішні номери, теж зв'язані між собою підводними тунелями, з видом на поле для гольфу та коралові рифи. Завершення проекту заплановане на 2015 рік.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу