Про що думають чоловіки, зізнаючись у коханні? Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2011 10:48 · Розділ: Суспільство

За даними статистики, чоловіки зізнаються в коханні першими набагато частіше, ніж жінки, хоча й х прийнято вважати емоційнішими натурами. Цей факт підтверджує і психолог Джош Аккерман з Массачусетського технологічного інституту. В процесі проведення відповідного дослідження він опитав більше 200 чоловіків і жінок традиційної сексуальної орієнтації. Результати дослідження опубліковані у виданні Journal of Personality and Social Psychology.

Чоловіки в коханні зазвичай зізнаються першими
Чоловіки в коханні зазвичай зізнаються першими

За словами фахівця, представники сильної статі набагато більше говорять про любов. Однак роблять вони це в період романтичного залицяння, який передує безпосереднім сексуальним взаєминам. Таким чином чоловік працює над "поширенням своїх генів", тому й зізнається в коханні. Однак таке зізнання - це звичайний вияв зацікавленості новою партнеркою, і не більше. Натомість жінки, боячись залишитися самотніми у разі зачаття очікують подібного зізнання після сексуального контакту. Воно є для неї ніби гарантом тривалих взаємин. Щоправда, ті чоловіки, які шукають постійну супутницю життя, також хочуть почути заповітні слова одразу ж після ночі кохання, як і жінки.

Джерело: http://medkarta.com/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.