Нудьга руйнує шлюби Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2011 10:36 · Розділ: Суспільство

Канадські вчені, опираючись на результати проведених спеціальних досліджень, вважають, що основною причиною руйнування стійких, здавалося б, шлюбів є нудьга. До того ж, як твердять спеціалісти університету міста Вінніпег у Канаді, першими в більшості своїй нудьгувати починають жінки.

І якщо за межами шлюбу чоловіки, як правило, першими втомлюються від своїх подруг, то шлюбні взаємини - повна протилежність позашлюбним.

В процесі дослідження група вчених під керівництвом Беверлі Фера займалася вивченням життя 88 канадських подружніх пар, серед яких було подружжя, яке прожило разом цілих 36 років.

Нудьга вбиває шлюби
Нудьга вбиває шлюби

Учасники експерименту відповідали на запитання, описуючи суть такого явища, як "сімейна нудьга". Далі інші учасники дослідження ознайомлювалися з отриманими відповідями своїх тимчасових колег, ідентифікуючи ці відповіді зі своїми власними проблемами в сім’ї.

Найосновнішою причиною розрив шлюбних взаємин стала нудьга. На другому місці - "відсутність радості", далі - "відсутність спілкування", і, нарешті, "відсутність любові". А для інших шлюб - це "рутинна домашня робота". Деяким учасникам опитування не вистачало “метеликів”, які спершу пурхали десь в районі живота. Ще одних учасників експерименту розчаровує те, що вони якось непомітно опинилися в тіні своїх партнерів.

Однак така "шкала втоми від сімейних відносин" насправді є досить специфічною: слід навчитися відрізняти нудьгу, що виникла в сімейних взаєминах партнерів, від загальної нудьги, викликаної втомою або ж депресією.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.