Складений рейтинг найдешевших країн для туристів Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.05.2009 15:30 · Розділ: Цікаві факти

Журнал Forbes опублікував рейтинг найдешевших країн для туристів, який базується на зміні курсу долара по відношенню до національних валют та вартості авіаперевезення із США в ці країни й назад. Перше місце в рейтингу зайняла Угорщина: вартість форинта по відношенню до долара знизилася на 30%, а ціна авіаквитка складає 593 долари.

На другому місці Швеція: шведська крона впала по відношенню до долара на 31%, а квиток туди і назад коштує 700 доларів. Третій рядок рейтингу зайняла Польща - польський злотий знизився на цілих 50%, а авіаперевезення обійдеться в 740 доларів.

Далі слідує Колумбія: національна валюта впала на 27%, ціна квитка становить 360 доларів. За нею Бразилія - мінус 26%, при вартості квитка 540 доларів.

На шостому місці, як не дивно, Великобританія. За нею слідує Росія: курс рубля впав на 35%, а квиток до Москви коштує 780 доларів. Заключними в рейтингу були Норвегія, Ямайка, Ісландія, Румунія, Чилі, Чехія, Фіджі і Замбія.

Джерело: from-ua.com


Інші новини розділу