Вчені розкрили секрет чоловічих та жіночих сексуальних фантазій Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2011 16:43 · Розділ: Цікаві факти

Американські вчені Огі Огас і Саї Геддем вивчили основні сексуальні пристрасті людей за допомогою інтернет-пошуковика. В ході експерименту їм вдалося з'ясувати, які саме частини людського тіла чоловіки вважають найпривабливішими та яке порно обирає прекрасна половина людства.

На думку фахівців, результати проведеного дослідження допоможуть кваліфікованим спеціалістам ефективно боротися з психологічними проблемами людей, пов'язаними з сексом, адже вони матимуть перед собою повний спектр стандартних інтересів, природних для будь-якої людини.

Про що мріють чоловіки?
Про що мріють чоловіки?

В процесі дослідження вчені використали близько 1 млрд запитів, пов'язаних із сексом, які цікавлять людей з усього світу. Для цього вони використали базу Dogpile, яка об'єднує результати пошуку Google, Yahoo! та Bing. Результати проведеного дослідження вчені опублікували в книзі "Мільярд розпусних думок".

В результаті дослідження з'ясувалося, що натурали більше люблять повненьких дівчат, аніж худих, а ступні вважають однією з найеротичніших частин жіночого тіла. Водночас виявилося, що чоловіки традиційної сексуальної орієнтації отримують задоволення від перегляду еротичних фотографій, у тім числі й тих, на яких зображені літні дами чи навіть транссексуали.

У цілому ж, чоловіки однаково оцінюють тіло свого сексуального партнера: і натуралів, і гомосексуалів найбільше приваблюють груди, сідниці та ступні партнера.

В процесі проведення дослідження також з'ясувалося, що чоловікам більше подобається груповий секс, хоча жінкам у еротичних фантазіях чоловіків, пов’язаних із груповим порно, як не дивно, відводиться значно менше місця.

Натомість жінкам із традиційними сексуальними уподобаннями подобається читати романи та переглядати фільми про відносини геїв, однак основний акцент тут робиться на любовних переживаннях, а не на сексі.

А стосовно порнороликів, яким надають перевагу користувачі Інтернету, з'ясувалося, що чоловіки-натурали полюбляють аматорське порно онлайн, тоді як еротичні ігри в домінування та підпорядкування сподобаються жінкам та геям. А гомосексуали, до речі, не відмовляться від перегляду відео за участю натуралів.

Експерти стверджують, що доступне порно в Інтернеті допомагає розкривати справжні сексуальні вподобання людей, які до цих пір залишалися загадкою. Фахівці у сфері сексології сподіваються, що результати нового дослідження допоможуть їм краще аналізувати сексуальні потреби людей та з більшою точністю відрізняти норму від патології.

Однак зрозуміло, що одразу ж знайшлися противники такого підходу. Так, приміром, відомий психолог Дональд Сімонс розкритикував метод дослідження, який передбачає використання Інтернету. За словами спеціаліста, та чи інша кількість пошукових запитів зовсім не гарантує сексуальну привабливість предмету пошуку. Навпаки, це може бути звичайнісінька цікавість. "Якщо якась порнозірка м ала три молочні залози, я готовий посперечатися, що її фото зібрало б мільйони переглядів. Однак це не говорить про те, що вона б збуджувала чоловіків", - заявив він в інтерв'ю The New York Post.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу