До кінця світу залишилося три тижні Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2011 16:04 · Розділ: Події у світі

Каліфорнійський проповідник Гарольд Кемпінг стверджує, що датою кінця світу стане 21 травня 2011. Все відбудеться о 18:00. У США пророцтва колишнього інженера, якому на сьогоднішній день виповнилося 89, прозвучало в прямому ефірі радіостанції Family Radio Network. Повідомлення про кінець світу з'являються також на рекламних щитах та фургонах.

За словами Кемпінга, йому вдалося розшифрувати біблійні пророцтва завдяки використанню математичних методів. За словами інженера, 21 травня буде рівно 722 500 днів з дня розп'яття Ісуса Христа. Таке число отримується шляхом множення трьох священних чисел - 5, 10 та 17, і є дуже важливим.

Поредостаннє пророцтво Кемпінга про прихід Ісуса Христа на землю не збулося. Що ж буде цього разу?
Поредостаннє пророцтво Кемпінга про прихід Ісуса Христа на землю не збулося. Що ж буде цього разу?

А події останніх місяців - землетрус в Японії та заворушення в Північній Африці - інженер вважає провісниками Судного дня.

- А всі злодійства, брехня, порочність та сексуальні збочення в суспільстві про щось та й свідчать. Та й гей-паради теж. Господь посилає нам знаки кінця, - повідав Кемпінг.

До речі, 6 вересня 1994 сотні слухачів радіомовлення очікували появи Спасителя в Аламеді. Однак тоді проповідник вибачився за допущену помилку та пообіцяв обуреній громадськості детальніше вивчати Біблію.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу