Спортивні версії Subaru Impreza стануть окремими моделями Автор: lesya · Опубліковано: 02.05.2011 15:56 · Розділ: Авто-мото

Передбачається, що незабаром спортивні версії Subaru Impreza стануть окремими моделями. Так, недавно стало відомо, що представники компанії Subaru планують вже найближчим часом максимально дистанціювати автомобіль Impreza наступного покоління від модифікацій WRX і WRX STI, які повинні стати самостійними моделями. Інформація прозвучала з уст менеджера продуктової лінійки "Імпрези" Акіхідо Такеучі.

На таке рішення представників компанії Subaru є декілька причин. По-перше, японський виробник зможе надати моделі WRX STI статусу унікальної спортивної моделі, а не "зарядженої" модифікації "Імпрези".

До того ж, новий дволітровий мотор, яким оснастять Subaru Impreza четвертого покоління, буде представлений виключно в атмосферному варіанті. За словами менеджера компанії, розробляти турбінну версію даного агрегату поки що не будуть. Взагалі-то цей мотор створювався насамперед для досягнення високих показників з метою економії палива, отож його конструкція не передбачає установлення турбонагнітача.

Спортивні версії Subaru Impreza стануть окремими автомобілями
Спортивні версії Subaru Impreza стануть окремими автомобілями

Отож поки що застарілий на сьогоднішній день 2,5-літровий турбодвигун потужністю 305 кінських сил “супроводжуватиме” моделі WRX STI третього покоління аж до тих пір, поки виробник не знайде йому гідну заміну. Акіхідо Такеучі розповів, що розробку нового турбомотора для спортивних автомобілів вже розпочато, однак розповісти окремі деталі він відмовився.

І, за словами Такеучі, цілком можливо, що в недалекому майбутньому у моделі Impreza з'явиться гібридна модифікація.

Джерело: http://auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.