Японці розробили найтоншу підкладку для сенсорних телефонів Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2011 08:33 · Розділ: Нові технології

Нещодавно фахівці компанії AGC створили найтоншу в світі підкладку з натрієво-кальцієвого скла, призначену для використання у сенсорних екранах. Товщина цієї підкладки становить 0,28 мм. Цей показник на 15% нижчий, ніж товщина найтоншої серійної підкладки, яка сягає 0,33 мм. Окрім того, нова підкладка буде на 15% легшою.

За словами виробників, створення нової, тоншої за своїх попередниць, підкладки сприятиме подальшому зменшенню габаритів та маси мобільних пристроїв, зокрема смартфонів та планшетів. Однак навряд чи всі споживачі зможуть відчути зменшення товщини смартфона на 0,05 мм та відповідну втрату маси пристрою.

Підкладка для сенсорних екранів стала ще тоншою
Підкладка для сенсорних екранів стала ще тоншою

Як відомо, конструкція сенсорних екранів передбачає міцне зовнішнє покриття та внутрішній шар підкладки з нанесеними електродами. Натрієво-кальцієве скло, за словами представників AGC, ідеально підходить для підкладки. На це є декілька причин: таке скло зберігає форму при нагріванні, воно стійке до ультрафіолетового випромінювання, може піддаватися хімічному загартовуванню та є дуже простим у виробництві.

Серійне виробництво нових підкладок заплановане вже на цей місяць.

Джерело: iXBT


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.