Незабаром зникнуть СМС та електронна пошта Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2011 08:29 · Розділ: Нові технології

Нещодавно компанія TalkTalk провела опитування, в якому взяли участь користувачі Мережі. В результаті виявилося, що лише для половини опитаних електронна пошта є бажаним видом комунікації. На думку експертів, таке “вимирання” електронної пошти пов'язане насамперед з тим, що значна більшість користувачів Інтернету - це дорослі, підлітки та діти, однак аж ніяк не літні люди. Вони зовсім не хочуть чекати, поки їхнє повідомлення дійде до адресата, а потім ще витрачати час на очікування відповіді. На додачу, ці процедури зовсім не безкоштовні. Електронну пошту, як правило, використовують люди літнього віку, для них цей вид спілкування зручніший та звичний.

Як відомо, в основі сучасного мережевого спілкування лежить миттєвий обмін повідомленнями. Мільйони людей у цілому світі користуються спеціальними сервісами, а не електронною поштою та SMS. За твердженням фахівців, e-mail та СМС можуть і зовсім зникнути через одне покоління. І справді, відправлення різних повідомлень за допомогою месенджерів або ж соціальних мереж коштує значно дешевше, ніж SMS, а доходять до адресата вони в декілька разів швидше, ніж відправлені електронною поштою повідомлення.

Електронною поштою користуються, як правило, літні люди
Електронною поштою користуються, як правило, літні люди

Так, приміром, у Великобританії, за даними фахівців, вже протягом найближчих двох років скоротиться кількість відправлених e-mail і SMS десь на 20 відсотків.

Однак такі дослідження проводилися в тих країнах, де мережеве спілкування добре розвинене. Зовсім інша ситуація в решті країн світу та, приміром, в Україні.

Джерело: http://hot-info.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.