Як заробляють на життя китайські мільярдери Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2011 15:04 · Розділ: Суспільство

Нещодавно китайський журнал Forbes опублікував рейтинг найбагатших людей Китаю. Найбагатшим мільярдером країни визнано голову місцевої пошукової системи Baidu ($ 9,4 млрд). В суму $ 8 млрд доларів оцінили статки Ляна Веньгеня, який очолює Sany Group. Третє місце рейтингу китайських багатіїв посів виробник освіжаючих напоїв.

До речі, згідно зі списком найбагатших китайців станом на 2011 рік, Робін Лі посів п'яте місце в рейтингу найбагатших етнічних китайців. Він поступився місцем бізнесменам зі спеціального адміністративного району Сянган (Гонконг) та Малайзії. А генеральний директор головної китайської пошукової інтернет-системи визнаний найбагатшою людиною материкової частини КНР. Фінансові статки 42-літнього підприємця Лі Яньхуня (Li Yanhong), оцінюється в 9,4 мільярдів доларів. До речі, у світовому рейтингу "Forbes" мільярдер зайняв 95-е місце.

Трійку найбагатших бізнесменів материкового Китаю замикає засновник компанії Wahaha, яка займається виробництвом бакалійних товарів Цзун Цінхоу (Zong Qinghou). Його багатство рівняється 5,9 мільярдам доларів. До речі, учасники "почесної трійки" опинилися на сьомому та 12-ому місцях рейтингу найбагатших етнічних китайців. Однак до сотні сотні найбагатших людей планети їм ще ой як далеко.

Китайські мільярдери займаються благочинністю (фото з сайту 24tv.ua)
Китайські мільярдери займаються благочинністю (фото з сайту 24tv.ua)

За даними видання, склад трійки найбагатших людей материкового Китаю в 2011 не змінився: у 2010 році першість тут належала королю китайських охолоджуючих напоїв Цзун Цінхоу, його багатство на той час оцінювалося в 7,9 мільярдів доларів. Власник пошуковика Baidu був другим (7,2 мільярдів доларів).

До речі, Роберт Лі заснував компанію Baidu ще у 2000 році. А перед цим він протягом тривалого часу працював у США, де отримав патент на свій винахід, використавши його згодом як основу китайського бізнесу.

На сьогоднішній день компанія Baidu впевнено займає лідируючу позицію на ринку пошукових систем у Китаї. Так, їй належить близько 70% усього ринку. На базі цього пошуковика створені десятки пошукових механізмів, які дозволяють працювати з текстовою, відео-та аудіоінформацією. Однак компанію дуже часто звинувачують у порушенні авторських прав, публікації та розповсюдженні піратських копій.

Джерело: http://e-news.com.ua/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.