Військові смартфони працюватимуть на базі Android Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2011 14:51 · Розділ: Нові технології

За даними телекомпанії CNN та спеціалізованих видань у США, незабаром з’явиться перший військовий смартфон. Він працюватиме на базі операційної системи Android.

Спеціальний смартфон для військових отримає назву Joint Battle Command-Platform (JBC-P; "Об'єднана бойова командна платформа"). Відомо, що розробкою цього нового мобільного пристрою займаються інженери некомерційної організації MITRE Corporation. Ця організація займається дослідженням та розробками для Пентагону, міністерства внутрішньої безпеки та низки інших федеральних відомств.

Смартфони зможуть використовувати на полі бою Фото з сайту vkurse.ua)
Смартфони зможуть використовувати на полі бою Фото з сайту vkurse.ua)

Передбачається, що смартфон JBC-P можна буде використовувати під час бойових дій та на полі бою. До того ж пристрій зможе миттєво обмінюватися необхідною інформацією з аналогічними пристроями. З-поміж інших функцій телефону слід, на нашу гадку, виокремити так звані "критичні повідомлення", такі як, приміром, передача інформації про становище на полі бою, виклик медичної допомоги тощо. Окрім того, планується, що смартфон значно скоротить втрати від так званого дружнього вогню. За даними The San Francisco Business Times, цю функцію прототипу обов’язково високо оцінять солдати військової бази Форт-Брегг, які нещодавно протестували прототип. Найосновніші вимоги до смартфону - надійність та довговічність, бездоганна робота з картами.

Нещодавно в американських виданнях з’явилася інформація, що прототип смартфона важитиме близько 1 кг. Операційною системою за бажанням військових став гугловський Android.

Однак наявність прототипу зовсім не означає, що робота над смартфоном найближчим часом завершиться. Прототип ще дуже далекий від того, як насправді виглядатиме та які функції виконуватиме остаточний серійний варіант. З основних проблем, які постають перед розробниками, проблема безпеки зберігання та передачі даних.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.