Великобританія в очікуванні королівського весілля Автор: Irinka · Опубліковано: 29.04.2011 10:11 · Розділ: Події у світі

Центр столиці Великобританії в переддень найгучнішого весілля року - одруження принца Вільяма та Кейт Міддлтон, перетворився на велике наметове містечко. Цей день в Об’єднаному королівстві офіційно оголошено вихідним, тому багато людей вже за добу до початку церемонії виходять на вулиці для того, щоб зайняти місця серед глядачів.

Тисячі людей збираються провести ніч на газонах Сент-Джеймс парку, а навпроти Вестмінстерського абатства вже розмістили наметове містечко.

Вільям та Кейт. Фото з сайту ukranews.com
Вільям та Кейт. Фото з сайту ukranews.com

У поліції очікують, що на лондонські вулиці вийде близько одного мільйона бажаючих побачити весільну церемонію. Експерти підрахували, що буде зроблено понад 300 мільйонів знімків. А з екранів телевізорів за церемонією спостерігатимуть ще близько двох мільярдів глядачів.

На вулицях поруч з Букінгемським палацом та Вестмінстерським абатством уже встановлено тимчасові телецентри. На території ж самого абатства тривають останні приготування: флористи прикрашають його живими квітами та деревами.

Вздовж алеї абатства розмістяться 1900 гостей. Їм роздадуть кольорові картки з номерами місць. На весілля Кейт та Вільяма запрошено представників монарших будинків, політики та зірки, деякі товариші принца по службі та сусіди батьків нареченої.

Проведення урочистостей для Скотленд-Ярду перетворяться на дуже складну і дорогу операцію. Уже проведено перевірку всіх підвалів, люків, ліхтарних стовпів навколо Вестмінстера, куди можливо б було закласти вибухівку. З офіційних джерел не повідомлялося про те, щоб поліція отримувала дані про наміри проведення терактів.

По всій території Великобританії планується масштабно відсвяткувати одруження Вільяма та Кейт. Понад 800 заявок на проведення народних гулянь було подано тільки в самому Лондоні. Гуляти навіть будуть анти роялісти, які таким чином хочуть висловити протест проти мільйонних витрат на королівське весілля.


Інші новини розділу