Chevrolet Volt і Nissan Leaf отримали найвищі оцінки в креш-тестах Автор: lesya · Опубліковано: 28.04.2011 10:48 · Розділ: Авто-мото

Цими днями під егідою Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) у США відбулися перші офіційні креш-тести автомобілів Chevrolet Volt та Nissan Leaf. За словами представника установи Расса Рейдера, обидва електромобілі отримали нагороду Top Pick. Цю нагороду присуджують за найвищий рівень безпеки.

Нагорода дістається автомобілям, здатним витримати усі чотири креш-тести. Спершу авто перевіряють на імітацію удару спереду, потім - збоку і ззаду, а насамкінець імітують перекидання. Однак цього року для моделей Volt і Leaf вперше ввели додаткові тести - на відсутність небезпеки ураження водія та пасажирів електричним струмом. За словами того ж таки Р. Рейдера, в обох перевірених моделях така небезпека відсутня.

Авто перневірили на відсутність небезпеки ураження електричним струмом
Авто перневірили на відсутність небезпеки ураження електричним струмом

“У даному контексті споживачів цікавить, чи такою ж мірою безпечний електромобіль, як і звичайне авто,” - пояснює представник IIHS. Проведені тести повинні дати відповідь на це запитання. До речі, Chevrolet Volt і Nissan Leaf надійшли в продаж у США наприкінці 2010 року. Вартість цих авто становить 41 000 доларів та 33 600 доларів відповідно (це без урахування будь-яких пільг).

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.