"Однокласники" і "Вконтакте" стануть однією соціальною мережею Автор: lesya · Опубліковано: 27.04.2011 10:48 · Розділ: Суспільство

Нещодавно представники компанії Mail.ru Group розкрили свої плани на найближчий період: холдинг планує провести серйозну реформу у світі російських соціальних мереж - об'єднати в один проект такі популярні на сьогоднішній день "ВКонтакте" і "Однокласники".

Спершу ця інформація прозвучала з уст неофіційних джерел, та зовсім недавно глава Mail.ru Group Дмитро Гришин підтвердив намір об'єднати "Однокласники" та "Вконтакті" в єдину соціальну мережу. В умовах дедалі зростаючої конкуренції таке об'єднання проектів було б доцільним. Нагадаємо, що у власності російського холдингу Mail.ru Group всі акції проекту "Однокласники"; а ще компанія контролює до 32,5% акцій "ВКонтакте" та управляє соцсервісом "Мой Мир".

Вконтакті об\'єднається з Однокласниками
Вконтакті об\'єднається з Однокласниками

За інформацією окремих джерел, вже найближчим часом компанія поповнить свій акціонерний пакет "ВКонтакте" до 40%. Однак засновник соціальної мережі "Вконтакте" Павло Дуров не підтримує ідею об'єднання двох проектів. Скоріше, навпаки: разом з партнером В'ячеславом Міріашвілі він має намір викупити частку Mail.ru Group.

Однак уже вчора з'явилося спростування інформації про злиття двох соціальних мереж. Як виявилося, Дмитро Гришин ні словом не обмовився про можливість такого об'єднання.

Джерело: http://talks.su/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.