Мадонну - під суд Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 22:37 · Розділ: Події у світі

У Малаві цими днями розпочався суд над поп-зіркою Мадонною. Її звинуватили у незаконному звільненні працівників благодійного фонду, власницею якого і є сама Мадонна. Вісім колишніх працівників фонду "Рейзінг Малаві", які й подали позов на співачку, вимагають компенсації розміром 15 мільйонів доларів. Очолив компанію позивачів колишній директор закладу Анджіміле Опон. Звільнені працівники фонду у позовній заяві стверджують що їх "несправедливими та неконституційними" методами змусили розірвати трудові угоди.

Незадовго до цього Мадонна припинила фінансування розробленого фондом проекту створення академії для дівчаток. Поштовхом до прийняття такого рішення став прискіпливий перегляд фінансових зобов'язань.

Мадонну судитимуть у Малаві
Мадонну судитимуть у Малаві

Як відомо, Мадонна усиновила двох дітей родом з Малаві - Дейвіда Банду та Мерсі Джеймс. Зірка забрала їх з місцевих притулків. Згодом вона створила благодійний фонд "Рейзінг Малаві". Планувалося, що на кошти фонду створять академію для дівчаток, виділивши при цьому 500 стипендій для дітей з бідних сімей.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru


Інші новини розділу