Сучасне людство тупіє Автор: lesya · Опубліковано: 27.04.2011 10:31 · Розділ: Суспільство

За результатами дослідження, проведеного нещодавно, рівень освіченості населення нашої планети з року в рік неухильно знижується. В дослідженні взяло участь декілька країн світу, загалом окремі країни Євросоюзу та США. Проводили дослідження вчені з коледжу Белойт. В результаті зібрання та аналізу окремих даних виявилося, що значна частина американської молоді заледве справляється з писаними літерами. Кардинально протилежна ситуація з комп’ютерним набором.

У даному контексті зауважимо, що вміння писати активно сприяє розвитку дрібної моторики, яка пов'язана з розвитком мовного центру головного мозку. До речі, така деградація спостерігається і в європейських підлітків: як виявили результати дослідження, кожен п'ятий представник молодого покоління не вміє читати книги та листи, віддаючи перевагу комп'ютерному набору та сайтам в Інтернеті.

в результаті проведення відповідного дослідження виявилося, що люди стають тупішими
в результаті проведення відповідного дослідження виявилося, що люди стають тупішими

В результаті проведення ще одного дослідження виявилося, що близько третини росіян вважають, ніби Сонце обертається навколо Землі. До речі, нікому з опитаних так і не вдалося пояснити, як влаштований двигун, як виробляється електроенергія, з чого виготовляють порох, та як влаштований телеграф.

Джерело: Science.YoRead.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.