Жінки стають чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 12:11 · Розділ: Суспільство

Останнім часом у нашому суспільстві спостерігається дивна тенденція: жінок стає дедалі складніше відрізнити від чоловіків. Так, за твердженням вчених з Університету Північної Кароліни, вже найближчим часом стать людини можна буде визначити лише за документами.

Фахівці в рамках відповідного дослідження вивчили та проаналізували, як змінилася форма черепа людини протягом останніх 500 років. Результати вражають: з'ясувалося, що риси обличчя прекрасної половини людства втратили витонченість і набули схожості з чоловічими. А це, за словами керівника дослідження Енн Росс у свою чергу викликало зміни в харчуванні та екології.

Однак переплутати дам та джентльменів можна не лише за зовнішнім виглядом (ну, не враховуючи, звичайно ж, окремих частин тіла). Мозок обох статей влаштований однаково, вважає нейробіолог Корделія Файн з Австралії. А стереотипи чоловічої та жіночої поведінки викликані та зумовлені вихованням.

Вчені проаналізували будову черепа жінок і виявили, що їхні риси поступово втрачають витонченість
Вчені проаналізували будову черепа жінок і виявили, що їхні риси поступово втрачають витонченість

Однак уже давно ні для кого не секрет, що сучасне суспільство так чи інакше перетворює людей в безстатевих істот, пише Newsweek. Розвиток новітніх технологій стирає межі між юнаками та дівчатами. Інтернет і тотальна автоматизація вбили живе спілкування, тоді як сучасні батьки через постійну нестачу часу просто не встигають прищепити ще змалку дітям хоча б елементарні норми гендерної поведінки. Отож сучасні хлопчики вже не соромляться сліз, а дівчатка вчаться битися.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.