Незабаром з'явиться годинник для спортсменів Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 12:06 · Розділ: Нові технології

Незабаром компанія Garmin International Inc випустить новий спортивний годинник Forerunner 610. Наручний годинник зі спеціальним водонепроникним сенсорним екраном нових Forerunner 610 вдало протистоятиме дощу, йому не зашкодять краплі поту та водяні бризки. Інформація про новинку міститься у GPS World magazine.

За словами розробників, годинник створений спеціально для бігунів, які перебувають в постійному пошуку чогось нового та досконалішого. Зазначається, що нова модель годинника дозволить бігунам бачити, яку відстань вони здолали, скільки часу їм на це знадобилося та з якою інтенсивністю вони попрацювали. До речі, годинники Forerunner 610 навіть удостоїлися дизайнерської премії Red Dot Design Award.

Годинник покаже карту місцевості
Годинник покаже карту місцевості

Про важливі події, такі як, приміром, прискорене серцебиття, підвищений темп занять або ж перевищення запланованої відстані, годинник повідомлятиме за допомогою вбудованого вібратора. Ця модель обладнана спеціальним монітором частоти серцебиття.

Будь-яку інформацію можна переглянути як в цифровому, так і в графічному вигляді. Користувачам доступні найрізноманітніші діаграми, картинки, а також текстові повідомлення. Окрім того, спортсменам-користувачам розробленого пристрою доступні карти з їхньою локалізацією в тій чи іншій місцевості та на вулиці. Бажаючих придбати годинники багато, оскільки в годиннику є також різноманітні фото, топографічні карти та карти височин.

Джерело: http://innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.