Користувачі Android ненавидять Apple Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 11:42 · Розділ: Нові технології

Нещодавно виявилося, що на сьогоднішній день більшість власників смартфонів на платформі Android насправді ненавидять Apple і саме з цієї причини ніколи не перейдуть на смартфони цієї компанії.

Так, за даними ресурсу Business Insider, з-поміж усіх опитаних в рамках проведення спеціального дослідження користувачів смартфонів на платформі Android 55,7% ніколи не куплять iPhone, через те, що “ненавидять Apple”.

Решта ж респондентів стверджують, що готові користуватися iPhone, якщо він відповідатиме хоча б одній з трьох умов: приміром, почне краще працювати у зв’язці з продуктами інших марок (31,2%), стане дешевшим (7%) або ж запропонує різноманітніший спектр можливостей в плані введення тексту та роботи з електронною поштою (6,1%).

Користувачі смартфонів на базі Android ніколи не перейдуть на iPhone (фото з сайту eleservis.com.ua)
Користувачі смартфонів на базі Android ніколи не перейдуть на iPhone (фото з сайту eleservis.com.ua)

У процесі проведеного дослідження було опитано більше 2 тис. респондентів. Чому більше половини власників Android-смартфонів ненавидять Apple, поки що не з’ясовано.

Публікація результатів опитування спровокувала бурхливу полеміку фанатів Apple, Android та інших користувачів. “Фанати Android насправді дуже галасливі, - коментує ситуацію один з читачів CNet, який не зараховує себе до жодної з цих груп. - Вони можуть очорнити будь-який бренд”. За словами автора публікації, така ненависть до Apple викликана тим, що більшість власників гуглофонів - користувачі з середнім достатком, і дуже часто вони просто-на-просто не можуть дозволити собі купівлю дорожчого мобільного пристрою.

Натомість окремі власники Android-смартфонів стверджують, що ненавидять вони не Apple, а, скоріше, користувачів продукції цієї компанії. “Ще з моменту появи перших Mac вони (ці користувачі) безперестанку нагадують нам, власникам PC, що їхні комп'ютери - кращі. А це й справді дратує, - розповідає один з користувачів смартфонів на базі Android. - Я вже досить давно працюю з двома платформами і не можу сказати, котра з них гірша. Справа в тому, що вони різні та по-різному пристосовані до вирішення тих чи інших завдань”.

“Мені не подобається ажіотаж навколо нововведень компанії Apple. Так, зверніть увагу, приміром, на наступний факт: компанія оголошує, що в пристроях iPhone з'явиться багатозадачність, і всі навколо чомусь одразу ж думають, що це власне Apple винайшла названу функцію”, - ділиться інший фанат. А загалом, виходячи з коментарів, більшість людей не влаштовує насамперед те, що Apple вводить певні обмеження, такі як, приміром, обмеження на установку неофіційних програм, обмеження інструментарію розробки тощо. Натомість користувачі надають перевагу вільній експлуатації придбаного гаджета, погоджуючись водночас з тим, що Android теж не зовсім відкрита платформа.

Однак, на думку іншого читача, Apple відрізняється від інших тим, що створює пристрої, які просто роблять щось, тоді як Microsoft і Google продовжують випускати обчислювальні механізми, тобто ті пристрої, які вимагають відповідних технічних знань та розуміння. Натомість Apple використовує кардинально інший підхід, а більшість людей ненавидить iPhone тільки тому, що він інший”.

Джерело: http://www.cnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.