Через збій комп’ютерної системи в Новій Зеландії супермаркет відкрився до приходу персоналу Автор: Irinka · Опубліковано: 26.04.2011 11:07 · Розділ: Цікаві факти

В місті Гамільтон (Нова Зеландія) супермаркет PAKnSAVE відкрився за півтори години до приходу персоналу. Причиною відкриття магазину слугував збій в комп’ютерній системі, повідомляє газета The Sydney Morning Herald.

За півтори години, поки супермаркет працював без персоналу, його відвідали 24 покупці. Дехто намагався оплачувати свої покупки через зчитувальні пристрої, які розташовані в середині магазину. Однак пристрої були виведені з ладу так як один з покупців спробував оплатити покупку алкоголю.

Скріншот сайту PAKnSAVE paknsave.co.nz
Скріншот сайту PAKnSAVE paknsave.co.nz

Для того, щоб придбати алкоголь в PAKnSAVE, його співробітник повинен підтвердити, що покупець досяг повноліття. Якщо ж його оплачувати без таких даних - система блокується і тільки фахівець в змозі її розблокувати.

«Люди робили покупки і підходили з ними до каси, дехто спробував оплатити їх самостійно, однак більшість, не заплативши, просто ішли геть», - розповідає Глен Міллер (Glenn Miller), власник супермаркету. За його словами, серйозних збитків, внаслідок інциденту, не було завдано.

Супермаркет був відчинений з 8 ранку, а о 9.20 до місцевого відділку поліції надійшло повідомлення про те, що з магазину люди виносять «вагони продуктів».

Як заявляє Глен Міллер, він не буде подавати до суду на покупців, які скориставшись помилкою комп’ютерної системи забрали продукти не оплативши їх.

«Я сподіваюсь, що прочитавши про інцидент в пресі дехто з покупців повернеться і відшкодує нам збитки. Виручені кошти ми спрямуємо в фонд допомоги жертвам землетрусу в Крайтсчерчі, який стався в лютому» - повідомив Міллер.

До цього часу ніхто з покупців так і не оплатив безкоштовно отриманих товарів.


Інші новини розділу