Англійська компанія прийме на роботу голих дівчат Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 10:59 · Розділ: Цікаві факти

Англійська компанія Nude House проводить набір працівників на посади веб-дизайнерів і розробників. Окрім усього іншого, однією з найважливіших вимог до майбутніх співробітниць компанії є можливість працювати в оголеному вигляді.

За словами засновника фірми, 63-річного Кріса Тейлора, така незвичайна вимога до зовнішнього вигляду дівчат викликана тим, що він, як і решта його підлеглих, є нудистами і хотіли б працювати в товаристві точнісінько таких любителів наготи, як і вони.

Дівчата працюватимуть без одягу
Дівчата працюватимуть без одягу

А на запитання, чому проводиться набір саме дівчат, Тейлор відповів, що розшукує програмістів та дизайнерів жіночої статі, оскільки на сьогоднішній день більшість працівників Nude House - чоловіки. А для забезпечення успішних взаємин в колективі просто необхідний статевий баланс. Це й стало причиною того, що засновник англійської компанії вирішив відкрити вакансії для жінок.

Ті жінки, які вдало пройдуть співбесіду, зможуть обрати для себе зручний режим роботи. До речі, як повідомляється, за рік роботи в Nude House програмістки зможуть заробити до 24 тисяч фунтів стерлінгів (близько 27 тисяч євро).

Джерело: http://opa.kg/news/


Інші новини розділу