Вчені відкрили секрет чоловічої привабливості Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2011 10:44 · Розділ: Суспільство

Швейцарські вчені провели дослідження і виявили, що секрет привабливості чоловіків схований в їхніх пальцях. За їхніми словами, мужчина гарантовано буде щасливим, якщо безіменний палець у нього є довшим за вказівний.

Вчені доводять, що співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців виглядає наступним чином: 2D: 4D, яке сформоване ще до народження і протягом всього життя майже не змінюється. Як відомо в материнській утробі за розвиток безіменного пальця відповідає чоловічий статевий гормон тестостерон, а за розвиток вказівного пальця - жіночий гормон естроген.

Співвідношення довжини пальців рук є показником сексуальної і соціальної активності чоловіка. В статті британського журналу Proceedings of the Royal Society йдеться про те, що різниця більш виражена на правій руці, ніж на лівій.

Вчені групи доктора Камілли Фердензі з Женевського університету провели експеремент: виміряли різницю довжини пальців у 49 осіб чоловічої статі, а їхні фотографії запропонували переглянути жінкам. Учасниці експерименту повинні були обрати найпривабливішого мужчину, з яким вони б залюбки погодилися повечеряти чи вступити в тривалі взаємини. Результати проведеного вченими експерименту доводять, що у тих чоловіків, яких найчастіше обирали жінки, безіменний палець на правій руці дещо довший, ніж вказівний.

Довжина пальців відповідає за чоловічу привабливість (фото взято з сайту cikave.org.ua)
Довжина пальців відповідає за чоловічу привабливість (фото взято з сайту cikave.org.ua)

Такий вибір вчені пояснюють тим, що жінки в процесі еволюції навчилися на невербальному рівні відрізняти чоловіків, які зможуть мати здорове потомство.

До речі, довжина пальців неодноразово ставала об’єктом експериментів. Так, у 2007 році антропологи Батського університету з'ясували, що ті чоловіки, у яких вказівний палець коротший, ніж безіменний, схильні до точних наук. А вчені з університету Ліверпуля ще в 2001р. висунули теорію, що таким чоловікам хвороби серця не загрожують.

Джерело: http://news.qip.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.