Подружні скандали викликають почуття провини у чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2011 15:57 · Розділ: Суспільство

Психологи, опираючись на результати проведених експериментів, стверджують, що під час сварок подружжя негативні емоції - прерогатива чоловіків.

Так, нещодавно іспанські фахівці в процесі проведення відповідного експерименту дійшли наступного висновку: якщо в подружній парі чоловік ображає або нешанобливо ставиться до своєї “другої половинки”, то жінки відчувають себе нещасними, якщо ж на додачу вони проявляють і фізичну агресію - то жінки відчувають більше розчарування, аніж чоловіки.

Подружні конфлікти розчаровують жінок
Подружні конфлікти розчаровують жінок

Водночас для чоловіків-агресорів характерне глибоке почуття провини або й сором. До цього часу прийнято було вважати, що у конфліктних ситуаціях чоловіки проявляють набагато «потужніші» негативні емоції, такі як, приміром, гнів, злість або презирство, а представниці прекрасної статі схильні до прояву почуття провини, суму та страху.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.