Dodge Viper: повернення гадюки Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2011 15:41 · Розділ: Авто-мото

Незабаром відновиться виробництво одного з найвідоміших у світі суперкарів Dodge Viper. Цей автомобіль було знято з виробництва ще влітку минулого року. Однак цими днями представники компанії продемонстрували громадськості перше фото тестового прототипу нового покоління "гадюки". Знімки підкріпили технічною інформацією.

На фотографії можна побачити так званого "мула": кузов старого Viperа приховує агрегати моделі нового покоління. Як повідомляється у короткому прес-релізі компанії, фотографія прототипу зроблена під час зимового тестування системи стабілізації, яка раніше не встановлювалася на американський суперкар.

Старий корпус приховує нові агрегати
Старий корпус приховує нові агрегати

Яким буде дизайн машини, поки що невідомо. Керівник компанії Ральф Жиль розповів, що своєрідним поштовхом до створення образу Viper 2013 модельного року став образ оголеної жінки на пляжі. За словами експертів, найвиразнішими дизайнерськими рисами суперкара будуть масивні грати радіатора, довгастий капот та хвилеподібний дах double bubble.

За неофіційними даними, над створенням суперкару працюватимуть разом інженери Dodge та співробітники італійського концерну Fiat. Авто обладнають 8.4-літровим бензиновим двигуном V10 з технологією MultiAir. Потужність автомобіля 608 к.с.

Світова прем'єра наступного покоління Dodge Viper відбудеться наприкінці наступного року.

http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.