Спеціальні окуляри допоможуть ловити злочинців Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2011 14:46 · Розділ: Нові технології

За словами бразильського поліцейського чиновника Алекса Мерфі, найближчим часом бразильські поліцейські отримають спеціальні високотехнологічні окуляри, обладнані камерою та програмою розпізнавання осіб. Ці окуляри отримали назву "RoboCop". Передбачається, що вони фотографуватимуть осіб та за допомогою спеціальної програми звірятимуть отримані дані з поліцейською базою, яка містить особливі прикмети всіх відомих поліції злочинців.

Спеціальні окуляри допоможуть бразильським поліцейським ловити злочинців
Спеціальні окуляри допоможуть бразильським поліцейським ловити злочинців

З відстані 45 метрів "RoboCop" можуть ідеально "розгледіти" до 400 обличь за секунду, зрівнявши 46 тисяч біометричних "міток" кожного обличчя з базою даних терористів та інших злочинців. І якщо буде виявлено якийсь збіг, то зазначена особа “почервоніє”: окуляри виділять її в натовпі червоним кольором, що дозволить поліцейським зосередитися на затриманні зазначеної особи, іншими словами підозрюваного. За словами фахівців, окуляри дозволять назавжди забути тривалий та нудний процес перевірки посвідчень особи. А це дуже важливо, особливо якщо зважити на те, що незабаром у Бразилії відбудеться чемпіонат світу з футболу 2014 року та Олімпійські ігри 2016 року, під час проведення яких бразильські влада збирається широко розгорнути використання цієї технології.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.