Sony PlayStation 3 стала основою для створення домашнього суперкомп'ютера Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2011 13:55 · Розділ: Нові технології

На сьогоднішній день більшість людей вважає, що Sony PlayStation 3 годиться лише для ігор. Ну і хіба що для відтворення відео високої чіткості. Однак винахід астрофізика Гурава Ханна (Gaurav Khanna) констатує протилежне: талановитий учений зовсім по іншому використав вражаючі обчислювальні можливості ігрової консолі, створеної на базі багатоядерного процесора Cell.

Вчений, отримавши у власне розпорядження від компанії Sony частину консолей, об'єднав 16 консолей у “домашній суперкомп'ютер”. Зауважимо, що при цьому конструкція консолей не зазнала жодних модифікацій. Завдяки комутатору Gigabit Ethernet пристрої об’єднуються в кластер та працюють під управлінням ОС Linux.

Обєднавши 16 консолей, астрофізик створив домашній суперкомпютер (фото взято з сайту myce.com)
Обєднавши 16 консолей, астрофізик створив домашній суперкомпютер (фото взято з сайту myce.com)

Створений кластер назвали PS3 Gravity Grid. Він може вирішувати надскладні завдання, пов'язані з моделюванням активності чорних дірок. А створено його було в рамках дослідження, проведеного Массачусетським університетом.

Джерело: http://aktual-tiras.my1.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.